استخدام فوری: آیا شما یک مهندس پشتیبانی فناوری اطلاعات خط اول هستید؟

ما رویاهایی را برای آینده ایجاد میکنیم.
آنها را با موفقیت تحقق می بخشیم.

شما می دانید که آرزوی خود را هنگامی پیدا کردید که تمایل به دستیابی به هدفی دارید ،راهی برای دنبال کردن آن دارید ، جرات این را دارید که بر هر مانعی در مسیر خود غلبه کنید و هنگام تحقق بخشیدن به آن احساس خوشبختی کنید. رویای خود را ادامه دهید و ادامه دهید و نتیجه آن را ببینید.

 • ۱۳۷۳

  timeline-image-01
  بنیاد می تِک
  آغاز کار شرکت میتک توسط سه نفر آغاز شد: جکی مودل ، آلن موری و بورو کیلز. در سال ۱۳۷۳ ، سه دانش آموز جوان پرشور ، که هرسه آنها رشته ی فناوری اطلاعات بودند ، با یکدیگر درباره راه اندازی شرکتی برای ارائه خدمات فن آوری و دیجیتال در یک آپارتمان اجاره ای قدیمی صحبت کرده بودند.
 • ۱۳۸۴
  timeline-image-01
  دوران طلایی می تِک
  می تِک برای ۵ سال فعالیت داشت که به دوران طلایی در تاریخ شرکت رسید. آنها دو جایزه معتبر برای خدمات ویژه و مشارکت جامعه (در سال ۱۳۷۵) ، به علاوه سه نامزد جایزه پی در پی برای بهترین شرکت فناوری اطلاعات در سال دریافت کردند (به ترتیب در ۱۳۸۲، ۱۳۸۳و ۱۳۸۴).
 • ۱۳۹۰
  timeline-image-01
  نقاط عطف می تِک
  این شرکت در سال ۱۳۹۰ هنگامی که یکی از بنیانگذاران هیئت مدیره را ترک کرد و یک شرکت جدید در بهداشت و درمان به نام - HealSoul - تاسیس کرد و این یک نقطه ی عطف برای میتک بود. بعداً ، Mitech و HealSoul با موفقیت در چندین پروژه برای ادغام فناوری در مراقبت از سلامت مردم همکاری کردند. .

۴.۹/۵.۰

توسط بیش از ۷۰۰ مشتری برای بیشتر از ۳۲۰۰ مشتری

قالب Mitech، قالب HTML خدمات فناوری و نرم افزارهای دیجیتال